دانشنامه کسب و کار

فریلنسر یا آزادکار به چه کسی گفته می‌شود؟

فریلنسرها افرادی هستند که معمولاً به صورت پروژه ای فعالیت می‌کنند ، و در یک مکان خاص حضور ندارند. آنها با کارفرما درباره پروژه مدنظر صحبت می‌کنند و در یک زمان مشخص آن را تحویل می‌دهند

بیشتر بخوانید

چگونه یک طرح کسب و کار موفق بنویسیم (قسمت دوم)

در این مطلب توضیحات تکمیلی و کامل تری برای نوشتن یک طرح کسب و کار موفق به شما ارائه می کنیم.

بیشتر بخوانید

چگونه یک طرح کسب و کار موفق بنویسیم (قسمت اول)

هر کسب ‌و کاری نیازمند یک طرح کسب‌ و کار مکتوب است. به طور حتم یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر کسب و کاری منوط به نوشتن طرح آن است.

بیشتر بخوانید

نحوه نوشتن رزومه کاری کامل و تأثیرگذار

رزومه کاری باید با استانداردهای مناسبی نوشته شود تا کارفرما هنگام خواندن آن مجاب شود تا با شما تماس بگیرد. در این مطلب نکاتی بسیار مهمی درباره نحوه نوشتن روزمه کاری به شما ارائه می کنیم.

بیشتر بخوانید

چگونه پلتفرم خرید و فروش Alibaba به موفقیت رسید؟

پلتفرم خرید و فروش Alibaba دنیای تازه ای را در تجارت الکترونیک و سیستم خرید و فروش آنلاین ایجاد کرده است بطوری که یکی از بزرگترین سیستم های تجارت الکترونیک در جهان محسوب می شود. برای آشنایی با مدل کسب و کار Alibaba این مطلب را بخوانید.

بیشتر بخوانید

ارزشمندی کسب و کارها با استفاده از فناوری بلاکچین

فناوری بلاکچین به علت مزیت های متعدد و ارزشمند باعث می شود مدل‌ های کسب و کار موجود در حوزه فناوری به چالش کشیده شوند و مدل های کسب و کار جدید در دنیای دیجیتال ایجاد شوند.

بیشتر بخوانید

تجربه خرید مدرن در فروشگاه های آمازون گو
Amazon Go

فروشگاه Amazon Go جهت سرعت بخشیدن و سهولت در فرآیند خرید طراحی شده است، جالب اینجاست که در این فروشگاه نیاز به صندوق دار نیست.

بیشتر بخوانید

چگونه آمازون به پلتفرمی ارزشمند در جهان تبدیل شد

سایت آمازون به عنوان یکی از بزرگترین سایت های آنلاین خرید و فروش در دنیا است. حتی برخی معتقدند که شرکت آمازون بزرگترین شرکت دنیا است. اما اگر می خواهید بدانید چه عواملی باعث موفقیت آمازون شده است، این مطلب را بخوانید.

بیشتر بخوانید

راه اندازی کسب و کار موفق

اینکه چطور یک کسب و کار موفق داشته باشیم بستگی به عوامل مختلفی دارد تا آن را به درآمدزایی برسانیم. ما در این مطلب شما را با راهکارهایی برای راه اندازی کسب و کار موفق آشنا می کنیم.

بیشتر بخوانید

سرزمین هوشمند

دانشنامه سرزمین هوشمند

راهکار سرزمین هوشمند با ارائه دانشنامه ای وسیع و ارزشمند از اطلاعات علمی در حوزه دانش فناوری اطلاعات، دانش توسعه کسب و کار و راهکارهای این حوزه اطلاعات مفیدی را به مخاطبان خود عرضه می‌دارد

درباره سرزمین هوشمند

جستجو