دانشنامه فناوری اطلاعات

دسترسی به دنیای اخبار با خبرخوان فیدلی

اپلیکیشن فیدلی، یکی از بهترین نرم‌ افزارهایی است که می توانید برای یافتن خبرهای به روز و مورد علاقه تان از آن استفاده کرده و از امکانات آن بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید

آشنایی با کیف پول رمز ارزها و امکانات آنها

برای دسترسی به موجودی ارز دیجیتالی، مشاهده میزان کارمزد هر تراکنش و...، اولین چیزی که به آن احتیاج دارید، نصب و فعالیت در کیف پول رمز ارز است.

بیشتر بخوانید

آشنایی با پلتفرم UiPath

پلتفرم UiPath یک آکادمی دانشی طراحی کرده است، که به کمک آن کاربران را آموزش داده و تکنیک های بسیار ارزشمندی برای بهره‌مندی از خدمات این پلتفرم به آنان ارائه می‌کند.

بیشتر بخوانید

RPA یا اتوماسیون فرآیند رباتیک، چرا می‌تواند ارزشمند باشد؟

RPA چطور می‌تواند هزینه اجرای فرآیندها را کاهش دهد؟ بکارگیری RPA چه مزیت ‌هایی در کسب و کار ما ایجاد می‌کند؟ برای بکارگیری RPA چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید

در مورد مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) چه می‌دانید

CSR (corporate social responsibility) به معنای مسئولیت اجتماعی است. امروزه شرکت‌ های بزرگ فقط محصول تولید نمی‌کنند بلکه باید نسبت به فضا و محیطی که در آن زندگی و فعالیت می‌کنند احساس مسئولیت کرده و نسبت به آن بی‌تفاوت نباشند و تلاش کنند اهمیت و ارزش زیادی برای این محیط قائل شوند. مقوله مسئولیت اجتماعی شرکت‌ ها، مقوله‌ای اخلاقی و اخلاق مدار در کسب و کار است و باعث می‌شود تا به جامعه دید خوبی درباره کلیات فعالیت شرکت‌ ها در مسائل زیست محیطی، رعایت حقوق شهروندان و جامعه بدهد.

بیشتر بخوانید

سرزمین هوشمند

دانشنامه سرزمین هوشمند

راهکار سرزمین هوشمند با ارائه دانشنامه ای وسیع و ارزشمند از اطلاعات علمی در حوزه دانش فناوری اطلاعات، دانش توسعه کسب و کار و راهکارهای این حوزه اطلاعات مفیدی را به مخاطبان خود عرضه می‌دارد

درباره سرزمین هوشمند

جستجو