جستجوگر تخصصی خبر تی نیوز (Tnews.ir)

موتور جستجوی اخبار ابزاری است که اطلاعات مورد نیاز شما را از پایگاه داده ها و سایت‌ های مختلف بر اساس الگوریتمی که دارد استخراج می‌کند و نمایش می‌دهد.

امروزه با توجه به رشد سرعت انتشار انواع داده و جستجوی کاربران، استفاده از انواع موتور جستجو افزایش ‌یافته است. پس خیلی مهم است که این موتورها دارای الگوریتم درستی باشند تا بتوانند نیازهای مورد نیاز کاربران را دقیق و به ‌درستی برآورده کنند.

در واقع با افزایش تعداد مراکز اطلاع رسانی آنلاین، رسانه های سنتی و مکتوب نیز برای عقب نماندن از سیر تکنولوژی اقدام به راه اندازی پایگاه های خبری نشریات خود در بستر اینترنت کرده‌اند. ضریب نفوذ بالا، سهولت و سرعت کاربری ابزارهای تحت وب (اینترنت) سبب شده در برخی موارد خوانندگان حرفه ای و غیر حرفه ای رسانه ها، نسخه آنلاین مطبوعات را به نسخه چاپی ترجیح داده و از امکانات آنلاین بهره بیشتری ببرند.


جستجوی موضوعی در اخبار تی ‌نیوز

برای پیدا کردن مطالب مختلف، خصوصاً مطالب خبری شما نیاز به سایتی دارید تا بتواند جستجوی موضوع شما را بر اساس کلمه پرس و جوی مورد نظر، انجام دهد. در تی نیوز که یک جستجوگر تخصصی خبر است، هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

این محصول ابزاری است کامل برای یک شخص، سازمان یا نهاد تا بتواند یک آرشیو کامل از مطالب منتشر شده در حوزه های مختلف خصوصاً با محوریت خود شخص، سازمان یا نهاد، جمع آوری کند. علاوه بر این با الگوهای جستجوی نامحدود، امکان تهیه انواع بولتن های سازمانی نیز فراهم است.


خدمات و کارکردها

تجمیع محتوای سایت های خبری و درج آنها به صورت لحظه ای و پیوسته در درگاه خبری و ارائه امکان جستجوی اخبار در جستجوگر تخصصی خبر تی نیوز انجام می‌شود.

تی نیوز در جهت جذب عامه مردم به این ابزار فناوری اطلاعات با نگاهی ساده و کارآمد متناسب با سطح دانش کاربران خود، بستری را فراهم کرده تا به عنوان یک پیشخوان عمومی اخبار، همه بتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی به آخرین اخبار خبرگزاری ها و سایت های کشور، مشاهده اخبار تگ ها و گروه های خبری بپردازند.

هم اکنون تی نیوز پا را از یک پیشخوان عمومی فراتر گذاشته و سرویس‌های متنوع و کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار داده، همچون ساخت خوشه خبری، خبرنامه ایمیلی و پیامکی، فید و ویجت های سفارشی و ایمیل اخبار به دوستان، تصاویر خبری و ویجت های عمومی روی تمام تگ ها و گروه های خبری و مشاهده اخبار به تفکیک خبرگزاری ها و... .


اشتراک ‌گذاری خبر در شبکه های اجتماعی

تی ‌نیوز به عنوان یکی از قدرتمندترین جستجوگر های محتوایی خبری با بیش از 8 هزار منبع خبری، نمایش 4 هزار خبر جدید بطور میانگین در روز، نمایش نمودار خط زمان انتشار کلیدواژه، نمایش پربازدیدترین اخبار روز و هفته، امکان تحلیل اخبار با یکدیگر و تشخیص پرتکرارترین عناوین خبری در دو هفته اخیر، امکان تحلیل محتوای خبر و تشخیص گروه خبر به صورت هوشمند، امکان به اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی معتمد کشور و...، یک پیشخوان خبری با سابقه و معتبر در حوزه محتوای خبری محسوب می‌شود.

جستجوی اخبار با کلیدواژه، عضویت در مجله خبری روزانه، دریافت لحظه ای اخبار منتشر شده در سایت های خبری، امکان پیگیری ترند های خبری در رسانه ها برای کاربران از جمله امکاناتی است که این سرویس برای کاربران خود فراهم کرده است.


مزایای جستجوگر هوشمند اخبار

مزیت اصلی این سرویس دسترسی به پایگاه داده‌ای شامل بیش از 8 هزار سایت و پایگاه خبری و بروزرسانی لحظه ای فید خبری است که امکان دریافت اخبار دسته اول را برای مخاطب فراهم می‌سازد. از آنجا که اولویت ما بررسی بازار برای مخاطبانمان است و با توجه به اینکه نظرات کاربران، روی خبرهای موجود در سایت های خبری از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند منبع اطلاعات ارزشمند و مفیدی برای مشتریان ما باشد و تاثیر زیادی در امر کسب و کار آنها داشته باشد ما به جمع آوری این نظرات اقدام کرده‌ایم و سپس با اعمال روش‌های مختلف داده کاوی بر روی نظر کاربران، مثبت و یا منفی بودن آن را برای مشتری نمایش خواهیم داد.

امروزه اطلاعات محور اصلی موفقیت مدیرانی است که می‌دانند راجع به آنها و سازمانشان در رسانه ها چه می‌گذرد تا با اتخاذ تصمیمات حیاتی از چالش های رسانه ای و سیاسی این حوزه بسیار مهم رهایی یابند.

مزایای استفاده از جستجوگر تخصصی خبر تی نیوز

 • امکان جستجوی محتوای خبری با کلیدواژه های مدنظر کاربران: می‌توان گفت که جستجوی معنایی بر پایه مفهوم کلی جستجوی کاربران با ارائه محتوای مناسب و همینطور کاربردی ترین نتیجه ممکن در لحظه، استوار است.
 • امکان رصد ترند های خبری: از طریق ترند ها یا همان هشتک ‌های خبری، پایش و رصد اخبار خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، شبکه های اجتماعی و مطبوعات، اخبار مورد نیاز سازمان شما را از بین انبوه اخبار منتشر شده پالایش و در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • امکان دریافت فید خبری برای اپلیکیشن و سایت: با استفاده از آن دسترسی سریع و بدون دردسر به آخرین اخبار و نوشته‌های سایت پیدا می‌کنید.
 • امکان جستجوی هوشمند و جستجوی به صورت جمله: انتخاب بهترین کلید واژه یا چند کلید واژه مناسب می‌تواند جستجو در تی نیوز را برای شما بسیار کارآمد کند.
 • امکان عضویت سریع و آسان کاربران در خبرنامه روزانه
 • امکان مشاهده اخبار با تفکیک موضوعی
 • امکان مشاهده اخبار تصویری و ویدئویی
 • امکان اتصال به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل
 • امکان گزارش خرابی خبر
 • امکان به اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی معتبر و معتمد
 • امکان ایمیل کردن خبر به خود یا دوستانتان
 • نمایش مهمترین برچسب های خبری روز و آخربن اخبار مربوطه به هر برچسب
 • امکان تحلیل اخبار خبرگزاری با هم و تشخیص پرتکرارترین عناوین خبری در هفته‌های اخیر

چرا از تی نیوز استفاده کنیم؟

نیاز شما در زمانی که به دنبال خبری خاص می گردید، توانایی تصفیه و بهبود جستجو برای یافتن دقیق خبر و مطلب مورد نظرتان است. تی نیوز توانسته این توانایی را در جستجوگر خود بگنجاند و خود را از سایر جستجوگرها متمایز کند.

همچنین برخی از افراد که دائماً در فضای اینترنت، اخبار روزانه دنیا را دنبال می کنند، از جستجوگرهای مختلفی استفاده می کنند تا زودتر اخبار مختلف و تکمیلی یک خبر مهم را بخوانند؛ قابلیت مهم جستجوگر تی نیوز این است که با استفاده از آن دیگر نیازی به این روند ندارید، زیرا جستجوگر تی نیوز در لحظه اخبار را از سایت های مختلف پالایش کرده و بروزرسانی می شود.


و در پایان

موتور تجمیع و جستجوی خبر به عنوان یک فید مرجع محتوای خبری، مورد توجه بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات مانند گوگل، یاهو، بینگ و... قرار گرفته و سال‌ها است این سرویس توسط این شرکت‌ها ارائه می‌شود. در حوزه محتوای خبر فارسی نیز این نیاز برای مخاطب وجود داشته است که از مرجعی معتبر و به صورت یکجا تمامی اخبار منتشر شده در پایگاه های خبری و خبرگزاری ها و با امکان جستجوی کلیدواژه و تفکیک موضوعی از اخبار روزانه و مورد علاقه خود مطلع شود.

موتور جستجوی خبر تی ‌نیوز نیز با هدف پاسخگویی به این نیاز مخاطب سال‌ها است در این حوزه فعالیت می‌کند. وسعت منابع خبری و تجمیع و بروزرسانی لحظه ای فید این سرویس موجب رضایت کاربران از این سرویس شده است.

این خدمات را دریافت کنید